Всеукраїнська конференція з питань екологічного моніторингу та практичного використання отриманих даних моніторингу

У м. Дніпро 04 липня 2018 року відбулася конференція, яка була присвячена питанню екологічного моніторингу та практичного використання отриманих даних моніторингу на території Україні.

На заході були присутні представник офісу Команди підтримки реформ при Міністерстві екології та природних ресурсів України (м. Київ), представник ОБСЕ, представник Державної екологічної інспекції Північно-Західного регіону Чорного моря (м. Одеса), представники Департаменту екологічної політики Дніпропетровської міської ради, представники громадських організацій Кривого Рогу та Дніпра, та науковці Дніпропетровських та Запорізьких вищих навчальних заходів.

Обговорювали новий європейський підхід до екологічного моніторингу в країні, об’єднання даних отриманих від незалежного моніторингу у єдину відкриту інформаційну систему, перспективи взаємодії державної та місцевої системи екологічного контролю та моніторингу.

З відеозаписом заходу можна ознайомитись за посиланням:

Частина 1 ‒  https://www.facebook.com/ecopatrull/videos/402948056865244/

Частина 2 ‒https://www.facebook.com/ecopatrull/videos/403145026845547/

 

Презентації доповідей розміщено за посиланням:

https://drive.google.com/open?id=1voyVB3zdN0_eN4kc5unaNELbFOegTHoR

За результатами конференції представник офісу Команди підтримки реформ при Міністерстві екології та природних ресурсів України Потапенко В.Г. зазначив, що за підтримки громадських активістів поступово розвиваються регіональні системи екологічного контролю та моніторингу попри прогалини в нормативно-правовому та матеріальному забезпеченні. ГФ з ОГП «Екологічний патруль» запросили прийняти участь у засіданні за участью заступника Міністра Міністерства екології та природних ресурсів України, на якому буде розглядатись питання внесення змін у нормативних документах, пов’язаних із зміненням системи моніторингу на території України.