На виконання вимог Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», Закону України «Про рослинний світ» та з метою посилення державного контролю за охороною лісів від незаконних рубок хвойних насаджень в період підготовки до 2018 року на території Дніпропетровської області Державною екологічною інспекцією у Дніпропетровській області здійснено заходи державного нагляду (контролю) під час заготівлі та реалізації хвойних насаджень на території ринків та інших торгівельних майданчиків Дніпропетровської області.

У результаті проведення заходів державними інспекторами було виявлено 6 випадків порушення порядку придбання чи збуту об’єктів тваринного або рослинного світу (ч.1 ст. 88-1 КУпАП), складено 6 протоколів, які передані на розгляд до суду.

Також за порушення порядку використання лісосічного фонду, заготівлі і вивезення деревини, заготівлі живиці.(ст.64 КУпАП) складено 15 протоколів про адміністративні правопорушення, 15 осіб притягнуто до адмін. відповідальності у вигляді штрафів на загальну суму 765 грн.