ДО УВАГИ РИБАЛОК! З 1 КВІТНЯ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ НЕРЕСТОВИЙ ПЕРІОД!

 

Відповідно до вимог статей 20, 35 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», статей 57, 59, 60 Закону України «Про тваринний світ», статті 6 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» з 1 квітня 2017 року на переважній більшості водоймищ України розпочинається нерестовий період. Відповідно до цього, запроваджується широкомасштабна операція «Нерест». Згідно Доручення Державної екологічної інспекції України №21 від 16.03.2017 Державною екологічною інспекцією у Дніпропетровській підготовлено наказ «Щодо посилення заходів державного нагляду (контролю) за станом охорони, використання і відтворення біоресурсів під час заборони на лов в весняно-літній нерестовий період 2017 року».

Згідно цього, повідомляємо, що під час нересту забороняється промислове, любительське рибальство з плавзасобів під час руху риби на нерест та на період її нересту у водоймах. Також, забороняються днопоглиблювальні, вибухові, гідротехнічні та інші роботи на рибогосподарських водних об’єктах.

Дозволяється любительський лов риби з берега, на відведених ділянках водойм, у період заборони лову риби 2017 року, всім громадянам, однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком та спінінгом.

Державною екологічною інспекцією у Дніпропетровській області погоджено з ГУ НП в Дніпропетровській області План проведення заходів Державної екологічної інспекції у Дніпропетровській області щодо посилення заходів державного нагляду (контролю) за станом охорони, використання і відтворення біоресурсів під час заборони на лов в весняно-літній нерестовий період 2017 року.

Звертаємося до всіх рибалок і просимо бути максимально відповідальними та дотримуватись правил рибальства.